KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16704446

nr 1670 4446

Jukka Vänttinen

(f. 1954)

Etsning, Signerad, numrerad 31/100, Trappa, 10x4,5, yttermått inklusive ram: 34x26 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

lördag 21 december 2024
kl 19:19:11